Firmamız, 1986 yılında Çaglayan’ da KCA KERVAN CAM adı altında ticaret hayatına başlamıştır. O yıllardaki teknolojik imkânlar ölçüsünde Cam ve Ayna sektöründe kaliteli çalışmalara imza atmıştır.

KCA KERVAN CAM; Mobilya sektöründe kullanılan cam ve aynaların kesimi ve işlenmesi, Cam aksesuar imalatı, Cam mobilya, Cam masa, Cam sehpa, TV sehpaları, Zigon sehpalar, Cam-ayna boyama ve kumlamaları ile müşterilerinden gelen her türlü isteğe göre özel tasarımlar üretme konularında faaliyet göstermektedir.

Artan talepleri karşılayabilmek için, 1999 yılından itibaren İkitelli MASKO Mobilyacılar Sitesi’nde 4 katlı yeni İmalathane ve Showroom bölümünü faaliyete geçiren firmamız; bu taleplere büyük ölçüde cevap verme olanağı bulmuştur. 2003 yılında ayna tasarım ve ayna aksesuar alanında da imalata başlayan firmamız, yurt dışına açılma niyetini ortaya çıkarmıştır. Bu bağlamda başta İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya olmak üzere çeşitli illerimizde tanıtım amaçlı fuarlara katılmışıtr.

Firmamız Türkiye genelinde bugünü kadar 19 fuarda ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunmuştur. Alanında uzman ve güler yüzlü kadromuzla, sizleri de mağazalarımıza bekliyoruz.

Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı

Uluslararası İzmir Mobilya Fuarı

Adana Mobilya Fuarı

Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı

Ankara Mobilya Fuarı

Back to Top

Ürün ara

Ürün sepetinize eklendShow More
Open chat
Yardıma mı ihtiyacınız var ?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz ?